Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Disnemar- zwycięstwo w walce z katarem


Disnemar- zwycięstwo w walce z katarem

disnemarPrzy stosowaniu środków udrażniających nos ważna jest nie tylko ich skuteczność, ale także komfort podawania. Disnemar zamknięty jest w specjalnie zaprojektowanym dozowniku z rozpylaczem, który umożliwia podawanie go nawet w pozycji leżącej.

Opakowanie jest niewielkie, dzięki czemu możliwa jest także dyskretna aplikacja w dowolnym miejscu i czasie. Jest to na pewno istotne dla osób, które nie lubią "chwalić się" uciążliwym katarem. Przed pierwszym podaniem preparatu należy aktywować pompkę dozującą poprzez jej kilkukrotne naciśnięcie. Dzięki temu uzyskuje się także odpowiednie rozpylanie roztworu.

Mikroelementy i jony w działaniu

Skuteczność środka oparta jest na działaniu wysoce oczyszczonego roztworu fizjologicznego wody morskiej zawierającym mikroelementy. Zawiera także:- jony sodu, potasu, chloru,- wodorowęglany- chlorek benzalkonium jako środek konserwujący zapobiegający zakażeniu preparatu przez bakterie.

Ten aerozol do nosa można stosować w każdym wieku- nawet u niemowląt, ponieważ nie powoduje podrażnień błony śluzowej nosa. Pomaga utrzymywać codzienną higienę nosa i prawidłowy stan błony śluzowej. Co istotne- jeśli zachodzi taka konieczność, można używać Disnemaru nawet przez dłuższy czas. Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania i nie niesie to ze sobą żadnego ryzyka.


Głosuj (0)
medyczek 14:41:08 28/08/2017 [Powrót] Komentuj

Strona Główna

Medyczkowy blogasekKsięga (0)
Księga Gości
Dodaj do Księgi

2017
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
2016
Kwiecień


O mnie

Dodaj do Ulubionych

970

Linki


Ulubieni